خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

مصاحبه با رامین همتی رئیس کمیته مشوقین باشگاه استقلال تهران

  ارتباط تلفنی با رامین همتی رئیس کمیته مشوقین  باشگاه استقلال تهران

  خ):آقای رامین  همتی سلام از اینکه وقت خودتون رو به ما اختصاص دادید سپاسگزاریم. در ابتدا خودتون رو معرفی کنید

  *رامین همتی هستم متولد ۱۳۶۰ ، ساکن تهران و آذری زبان ،۲۳ سال به عنوان مشوق تیم استقلال و ۱۴ سال نیز عضو کانون هواداران هستم.

  خ)اقای همتی الان چه سمتی در باشگاه استقلال دارید؟

  *الان بنده به عنوان رئیس کمیته مشوقین  ،سرمربی زیر ۱۳ ساله ها و مربی نونهالان در باشگاه استقلال در حال انجام وظیفه هستم .

  خ)رامین خان آیا شما در تیم خاصی هم بازی کردیدو کسی از همبازیهاتون در سطح اول فوتبال کشور بوده و هست .

  *بله -من در بانک ملی به سرمربی گیری علی دوستی مهر با آقایان جواد کاظمیان و محمد مهدی مهدوی کیا و در تیم برق تهران نیز با هاشم بیک زاده همبازی بودم.

  خ)اگر کسی بخواد به تیم شما ملحق شود طریقه و روش این کار چیست.

  * من در تیم خودم سه نفر همکار دارم که با تست گرفتن از تمام علاقمندان ودوستداران به باشگاه استقلال نفرات منتخب را گزینش می کنند .

  خ)شما چه توصیه ای به علاقمندان به فوتبال دارید:

  *من همین جا به تمام عزیزانم عرض می کنم با رعایت اصول اولیه زیر حتما فوتبالیست موفقی خواهند شد.

  ۱-تحصیلات عالیه ۲-نظم و انظباط ۳-احترام به پیشکسوت ۴-تمرین و ممارست بدون حاشیه ۵-خاضع بودن در اوج   ۶- اخلاق مداری

  خ)سختی های مربیگری چیست و چرا با این همه سختی این شغل را انتخاب کردید؟

  *من بخاطر علاقه شدید به این حرفه بدون هیچ چشمداشت و فقط جهت طی مراحل سیر صعودی و امیدواری به اینکه به آرزوی قلبی خودم که همانا نشستن بر روی نیمکت مربیگیری تیم بزرگ استقلال باشد به این حرفه روی آوردم.

  خ)آقا رامین در مربیگری از کسی سفارش هم قبول می کنید:

  *بله چون در احادیث داریم که سفارش پذیری در صورتی که باعث اجحاف حق فرد دیگری نشود کار نادرستی نیست چون ما به خاطر محدودیتهای نمی توانیم تمام استعدادهای فوتبال کشور را در کنار خود داشته باشیم پس باالطبع پیش می آید که افرادی جهت تست به ما معرفی و در صورتی که صلاحیت پوشیدن پیراهن استقلال را داشته باشد به این تیم ملحق شود.

  خ)آقا رامین در رده های پائین هم کری خوانی بین شما و پرسپولیس وجود دارد.؟

  *مطمئناً همینطور خواهد بود اما پرسپولیس در رده های پایئن در قیاس با ما حرف زیادی برای گفتن نخواهد داشت و به آنها توصیه می کنم که زیاد با ما کری خوانی نکنند.

  خ)آقا رامین ویژگیهای یک مربی خوب چیست؟

  *یک مربی خوب در درجه اول باید فردی باایمان باشد که خدای ناکرده مغلوب  وسوسه های شیطانی نگردد و پاک کار کند.خود را به علم روز فوتبال از طرق مختلف مجهز کند.مدیریت قوی داشته و از مشورت با کادر فنی حراسی نداشته باشد.خرد جمعی را بر تصمیم انفرادی ترجیح دهد . یک روانشناس به تمام معنا باشد . نظم و انظباط را سرلوحه کار خود قراردهد.

  خ)رامین خان بازیکن و مربی مرد علاقه شما کیه؟

  *مربی امیر قلعه نوعی به خاطر کاربلد بودن و جمع کردن تیم حتی در شرایط بحرانی و از همه مهمتر مدیریت قوی امیر خان.اما بازیکن مورد علاقه امیر حسین صادقی و آندرانیک تیموریان بخاطر تعصب و جنگندگی و عشق به استقلال

  در دنیا نیز سر آلکس فرگوسن و لیونل مس را دوست دارم.

  خ)اقا رامین شما از چه طریقی خود را به علم روز فوتبال مجهز می کنید؟

  *زحمت این کار برعهده آقایان میرزائی و مرد نیک هستش که علاوه بر اینکه کمک بنده هستن  با جمع آوری اطلاعات از مدارس بزرگ دنیای فوتبال و بررسی  و آنالیز فیلم بازیهای اروپائی و اجرای تاکتیهای روز تیمهای بزرگ  در تمرینات  حدودی خود را به علم سطح اول فوتبال جهان نزدیک می کنیم.

  خ)رامین خان شده به دلیل شرایط و نیاز تیم از بازیکن بی انظباط به راحتی عبور کنید؟

  *به هیچ وجه- نمونه بارز این مسئله چند روز پیش اتفاق افتاد که دوتن از بهترینهای تیمم را به علت بی انظباطی جریمه کردم و سر تمرین راه ندادم.

  خ)اقا رامین به نظر شما از شاگردانتان کسی می تواند در آینده ای نزدیک به درجات بالای فوتبال برسد؟

  *حتماً همین طور خواهد بود من به شما قول می دهم حداقل ۵ بازیکن بنده (۲ تا دفاع آخر-۱ هافبک وسط و دو تا فوروارد) در آینده حرفهائی زیادی برای گفتن خواهند داشت.و لازم بذکر است بگم که ۹ بازیکن از تیم استقلال در تیم منتخب استان تهران هستند.

  خ)اقا رامین شما با تیمهای پایه استقلال مقامی هم بدست آوردید؟

  *بله با زیر ۱۳ ساله ها قهرمان کشور شدیم و با نونهالان نیز در حال حاضر جزء ۸ تیم برتر هستیم

  خ)رامین خان وقتی قهرمان شدید فدراسیون فوتبال و باشگاه استقلال چه پاداشی به بازیکنان تیمتان جهت افزایش روحیه داد.

  *جا دارد همین جا گله ای بکنم از هیات فوتبال استان تهران که بعد از قهرمانی به بازیکنان تیمم فقط بن خرید کتاب داد در حالی که مشکلات مالی تیم زیاد است و باشگاه استقلال نیز تمام امکانات اولیه آماده سازی را برای ما فراهم می کند و با توجه به وضعیت مالی استقلال چشمداشتی از آقای فتح ا... زاده نداریم چون میدونیم اگر شرایط مساعد باشد مدیر عامل دوست داشتنی استقلال از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

  خ)آقا رامین به نظر شما در بازی فردا استقلال و ملوان چه نتیجه ای رقم خواهد خورد.

  * با توجه به شرایط جدول و نیاز مبرم به سه امتیاز این بازی جهت صدرنشینی بدون چون و چرا و یکه تازی در لیگ برتر به امید خدا فردا تیم خوب ملوان را در انزلی شکست خواهیم داد و پیش بینی بنده نیز پیروزی با نتیجه ۱بر ۰ در این دیدار است .

   آقا رامین همتی از اینکه در این مصاحبه شرکت کردید بسیار ممنونم صحبت پایانی شما را می شنویم

  صحبت خاص دیگه ای نمونده .فقط میخواستم از زحمات اصغر حاجیلو و علی فتح ا... زاده که با تمام مشکلات تا حد توان ما راحمایت کردن سپاسگزاری   کنم.

  .


  این مطلب تا کنون 9 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : رامین ,استقلال ,فوتبال ,باشگاه ,تمام ,تهران ,باشگاه استقلال ,برای گفتن ,استان تهران ,زیادی برای ,فوتبال کشور ,رئیس کمیته مشوقین  ,
  مصاحبه با رامین همتی رئیس کمیته مشوقین باشگاه استقلال تهران

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر